APIE MUS

klinkerit plytelės

KLINKERIT PLYTELĖS

Plytelės gaminamos iš aukščiausios klasės kvarcinio smėlio, akrilinės dispersijos bei kitų antialerginių, draugiškų gamtai ir žmogui medžiagų. Mokslininkų sukurtas produktas, kuris pavers Jūsų namus prabangiais, jaukiais, neiššaukiančiais arba įspūdingais. „Klinkerit“ technologija sukurta vadovaujantis aukščiausiais standartais, todėl plytelės yra atsparios šalčiui bei karščiui. Rankų darbo plytelės pravers visai namų apdailai, nes yra gaminamos įvairių spalvų. Taip pat mokslininkų sukurta, specialia technologija gaminamos plytelės nedažo rankų, rūbų bei nedirgina odos.

Sudomino? Susisiekite:

Tel. nr.: +37065553999

Klinkerit plytelės privalumai

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

KLINKERIT plytelės yra estetiško, išskirtinio bei unikalaus dizaino.

AUKŠTA KOKYBĖ

KLINKERIT gamina tik aukščiausios kokybės, sertifikuotą produkciją.

5 METŲ GARANTIJA

KLINKERIT produktams suteikiama 5 metų garantija.

KONKURENCINGA KAINA

KLINKERIT siūloma produkcija pasižymi viena žemiausių kainų rinkoje.

KODĖL RINKTIS KLINKERIT?

Namo fasado apdailos priemonių pasirinkimas šiuo laiku toks didelis, kad galima ir pasimesti. Kaip išsirinkti tinkamiausią variantą? Kokią namo fasado apdailą rinktis, kad rezultatas būtų efektyvus, gražus ir ekonomiškas?

Vienas svarbiausių faktorių, renkantis fasado apdailą – atsparumas drėgmei. Kuo atsparesnės apdailos priemonės, tuo ilgaamžiškesnės jos bus, neskilinės, neirs ir nekels papildomų rūpesčių. Atsparumas drėgmei tiesiogiai susijęs ir su ilgaamžiškumu. Klinkerit plytelės yra itin aukštos kokybės. Atsparumas krituliams, mikroorganizmams, puvimui vaidina svarbiausią vaidmenį lemiantį nustatant koks bus apdailos tarnavimo laikotarpis.

klinkerit plytelės

klinkerio plytelės

Svarbu yra ir energinis efektyvumas, kuo geresnes termoizoliacines savybes rinksitės, tuo ekonomiškesnį variantą turėsite. Renkantis apdailą fasadui reikia pagalvoti ir apie lankstumą. Reikia atkreipti dėmesį, kaip pasirinkta medžiaga prisitaiko prie tvirtinamo paviršiaus formos ar nebus atsikišusių kampų. Verta pagalvoti apie pačią namo struktūrą ir ar norima apdailos medžiaga derės prie jo. Dar vienas svarbus aspektas – apdailos kaina. Kitaip tariant, dairantis fasado apdailos, visuomet tikimasi kokybės ir optimaliausios kainos santykio.

Klinkerit plytelės naudojamos kartu su jomis klijuoti specialiais pagamintais „Klinkerit“ klijais ir „Klinkerit“ gruntu, skirtais dekoratyvinio paviršiaus suformavimui ant apšiltinimo sistemos armuojamo sluoksnio, kitų mineralinių pagrindų, gipso-kartono, medžio plaušo ir medinių pagrindų. Taip pat vidaus erdvių dekoravimo darbams.