Fasado plytelių kaina

Fasado plytelių kaina. Lanksčios plytelės ir reikalingo medžiagų kiekio skaičiuoklė.

 

Daugiau informacijos rasite: NAUDINGA INFORMACIJA

Siūlomos Klinkerit plytelės:

Visos plytelės
Klinkerit lanksčios plytelės

Rankų darbo lanksčių fasado plytelių „Klinkerit“ gamyboje naudojamos granito ir marmuro dulkės bei kvarcinis smėlis. Būtent dėl to jų struktūra vizualiai sukelia tikrai prabangaus produkto efektą. Klijuojant 4 mm. plyteles suteikiamas tikros plytos efektas, o platį spalvų paletė leis išsirinkti fasadą pagal kiekvieno skonį.

Plytelės unikalios tuo, kad jos yra lanksčios. Jas paprasta tiesiog užlenkti ar įlenkti į kampą. Įspūdingai atrodo taip „apmūryti“ langų bei durų apvadai. Priklijuota prie sienos plytelė per keletą dienų sutvirtėja. Lanksčių fasado plytelių kaina konkurencinga įprastai klinkerio plytelei, o savybės daugeliu atvejų pranašesnės.

Fasado plytelių kaina

Taip pat lygiagrečiai sukurti ir specialūs šių plytelių klijai bei gruntas – jų cheminė sudėtis yra labai panaši tarpusavyje, todėl ypatingai geras sukibimo efektas. Iki šiol buvo atlikti visi įmanomi bandymai ir tyrimai, kurie parodė, jog tai yra patikima, nedegi, visavertė, ilgaamžė ir visoms oro permainoms atspari produkcija.

lanksčios plytelės

Lanksčios plytelės puikiai prikimba ant paprasčiausios tinkuotos sienos, plytų mūro, gipso ar medžio drožlių plokštės. Lygesnis paviršius – mažesnės klijų sąnaudos. Fasado plytelių kaina yra itin prieinama. Pirmas patarimas – pradėkite klijuoti nuo viršaus. Tuomet jau sienos išklijuotos plytelėmis neaptaškysite klijais, bus patogu drėgnu teptuku kai kur pavalyti ar padailinti siūles. Taip pat patartina neskubėti užtepti visos sienos klijais. Jie gana greitai džiūsta. Nerekomenduotina klijuoti karštos saulės atokaitoje. Verčiau palaukti, kol kiek apsiniauks ir oro temperatūra nukris žemiau 25 laipsnių šilumos.

Kaip vyksta užsakymas

Paprastas ir greitas užsakymas. Patogus būdas sužinoti tikslią prisatymo kainą. Patikimas pristatymas jūsų adresu.

Prekių paieška

Iš mūsų siūlomos produkcijos išsirinkite prekes, apskaičiuoti reikiamus medžiagų kiekius galite pasinaudoją skaičiuokle: skaičiuoti. Bus pateikta fasado plytelių kaina, klijų ir grunto.

Užsakymo atlikimas

Išsirinkus norimas prekes el. paštu parašykite: plytelių pavadinimą, kiekį, klijų spalvą, savo telefono numerį arba užsakymą galite atlikti ir tel. +370 65553999. Atsiskaityti galite tiesioginiu bankiniu pavedimu. Prekės, kurios yra sandėlyje bus išsiųstos iš karto, o kurių nėra, bus gaminamos nuo 10 d.d. iki 30 d.d. darbo dienų ir tada išsiunčiamos.

Pristatymo informacija

Atlikus užsakymą, per 24h mes su Jumis susisieksime aptarti pristatymo galimybes (el. paštu arba telefonu). Jeigu norite sužinoti preliminarią pristatymo kainą, prieš atliekant užsakymą skambinkite telefonu: +37065553999.

Pristatymas

Atlikus apmokėjimą už prekių pristatymą, prekės bus pakraunamos ir išsiunčiamos jūsų nurodytu adresu. Pristatymas Lietuvos teritorijoje trunka iki 3 dienų.