Klinkerit Klijai

klinkerit klijai

Klinkerit fasado klijai plytelėm – paruošti naudojimui. Ypač elastingi, greito sukibimo klijai, atsparūs vandeniui ir šalčiui. Klijų konsistencija leidžia ne tik klijuoti, bet ir užpildyti tarpus tarp plytelių. Aštuonios skirtingos spalvos tinkančios prie įvairių Klinkerit plytelių derinių.

Dengimo būdas:

Ant sutvirtinto sluoksnio fasado klijai plytelėm tepami mentele su 4 mm aukščio dantukais. Klinkerit klijais dengiama 100 % pagrindo paviršiaus (sutvirtinto sluoksnio). Plytelės klijuojamos jas įspaudžiant visu paviršiumi į klijų skluoksnį, kurio storis turi būti neplonesnis negu 2 mm. Klijai siūlėse išlyginami teptuku, o tarpų tarp plytelių plotis 10,0 – 12,0 mm.

Įpakavimas:

  • Kibirai po 15 kg.

Techniniai duomenys:

  • tankis – 1,8 ±0,05 g/cm 3 ;
  • Sąnaudos: ~ 2,5 kg/m 2 .
  • Dalelių pasiskirstymas (didžiausias dalelių dydis): ≤ 1,0 mm;
  • Sausos medžiagos kiekis, 105 °C: ≥ 86 %;
  • Sandėliavimo temperatūra: nuo +5°C iki +30°C.
  • Gaminio originalioje pakuotėje tinkamumo trukmė – 12 mėnesių nuo pagaminimo datos.

Transportavimo sąlygos:
Saugoti pakuotę nuo pažeidimo, nesušaldyti. Po užšalimo klijų naudoti nebegalima!

Fasado klijai


Klinkerit klijai

39,90
39,90
39,90
39,90
39,90
39,90
39,90
39,90
Klinkerit lanksčios plytelės

Rankų darbo lanksčių fasado plytelių „Klinkerit“ gamyboje naudojamos granito ir marmuro dulkės bei kvarcinis smėlis. Būtent dėl to jų struktūra vizualiai sukelia tikrai prabangaus produkto efektą. Klijuojant 4 mm. plyteles suteikiamas tikros plytos efektas, o platį spalvų paletė leis išsirinkti fasadą pagal kiekvieno skonį.

Plytelės unikalios tuo, kad jos yra lanksčios. Jas paprasta tiesiog užlenkti ar įlenkti į kampą. Įspūdingai atrodo taip „apmūryti“ langų bei durų apvadai. Priklijuota prie sienos plytelė per keletą dienų sutvirtėja. Lanksčių klinkerit plytelių kaina konkurencinga įprastoms fasado apdailos sprendimams, o savybės daugeliu atvejų pranašesnės.

Klijai plytelėm

Taip pat lygiagrečiai sukurti ir specialūs šių Klinkerit klijai bei gruntas – jų cheminė sudėtis yra labai panaši tarpusavyje, todėl ypatingai geras sukibimo efektas. Iki šiol buvo atlikti visi įmanomi bandymai ir tyrimai, kurie parodė, jog tai yra patikima, nedegi, visavertė, ilgaamžė ir visoms oro permainoms atspari produkcija. Šiuo metu rengiamas šio gaminio Nacionalinis techninis vertinimas.

Fasado apdaila

Lanksčios plytelės puikiai prikimba ant paprasčiausios tinkuotos sienos, plytų mūro, gipso ar medžio drožlių plokštės. Lygesnis paviršius – mažesnės klijų sąnaudos. Klinkerit klijų kaina yra itin prieinama. Pirmas patarimas – pradėkite klijuoti nuo viršaus. Tuomet jau sienos išklijuotos plytelėmis neaptaškysite klijais, bus patogu drėgnu teptuku kai kur pavalyti ar padailinti siūles. Taip pat patartina neskubėti užtepti visos sienos klijais. Jie gana greitai džiūsta. Nerekomenduotina klijuoti karštos saulės atokaitoje. Verčiau palaukti, kol kiek apsiniauks ir oro temperatūra nukris žemiau 20 laipsnių šilumos.