Fasado apdaila, naudinga infromacija

Fasado apdaila Klinkerit


Klinkerit vienintelis iš klinkerių, kurio priklijavimui naudojami klijai tuo pačiu atlieka ir dekoratyvinės siūlės funkciją. Klinkerit gaminamas iš aukštos kokybės natūralių mineralinių žaliavų – aukščiausios kokybės kvarcinio smėlio, pigmentų bei priedų, kurie sujungiami polimerinės dispersijos rišamąja medžiaga. Technologinio gamybos proceso eigoje atliekamas visame tūryje Klinkerit žaliavinės masės spalvinimas, geležies oksido pigmentais užtikrina didelį spalvos ilgaamžiškumą ir atsparumą ultravioletiniams (UV) spinduliams.

Klinkerit Klijai


Klinkerit elastingi klijai – paruošti naudojimui. Ypač elastingi, greito sukibimo klijai, atsparūs vandeniui ir šalčiui. Klijų konsistencija leidžia ne tik klijuoti, bet ir užpildyti tarpus tarp fasado apdailos Klinkerit. Aštuonios skirtingos spalvos tinkančios prie įvairaus Klinkerit plytelių dizaino.

Klinkerit gruntas


Klinkerit akrilinis giluminis gruntas skirtas pagrindo ant kurio klijuojamos termoizoliacinės plokštės, bei sutvirtinto (armuoto) sluoksnio paviršiams gruntuoti prieš atliekant kitus darbus. Paviršius turi būti sausas ir švarus, ant jo neturi būti riebalų, tepalų, vaško, aliejinių dažų ir pan. Ant paviršiaus gruntas tepamas šepečiu, voleliu arba žemo slėgio purkštuvu.

Klinkerit plytelių privalumai


Lengvos Klinkerit plytelės gali būti naudojamos ant aukštų sienų. Pjaustymui nereikalingi papildomi įrankiai, plytelės susipjausto su peiliu arba žirklėmis. Plytelėms nereikalingas papildomas impregnavimas, vandens garai dėl temperatūros ar slėgio skirtumo, išeina į išorinę pastato pusę. Kokybiška fasado apdaila.

Plytelių klijavimo instrukcija


Pirmiausiai nuo klijuojamo pagrindo viršaus matuojame horizontalias linijas (5 plytelių eilėms). Pažymėtą aukštį galima pažymėti naudojant virves ar lazerinius gulsčiukus. Klijai tepami dantyta mentele (šukomis), kurių dantukų dydis 4 mm, vertikalia kryptimi.

Eksplotacinių savybių deklaracijos


Nurodyto produkto eksploatacinės savybės atitinka visas deklaruotas eksploatacines savybes. Kviečiame jus apžiūrėti eksplotacinių savybių deklaracijas.

Klinkerit lanksčios plytelės

Rankų darbo lanksčių fasado plytelių „Klinkerit“ gamyboje naudojamos granito ir marmuro dulkės bei kvarcinis smėlis. Būtent dėl to jų struktūra vizualiai sukelia tikrai prabangaus produkto efektą. Klijuojant 4 mm. plyteles suteikiamas tikros plytos efektas, o plati spalvų paletė leis išsirinkti fasadą pagal kiekvieno skonį.

Plytelės unikalios tuo, kad jos yra lanksčios. Jas paprasta tiesiog užlenkti ar įlenkti į kampą. Įspūdingai atrodo taip „apmūryti“ langų bei durų apvadai. Priklijuota prie sienos plytelė per keletą dienų sutvirtėja. Lanksčių „Klinkerit” plytelių kaina konkurencinga įprastoms fasado apdailos sprendimams, o savybės daugeliu atvejų pranašesnės.

Fasado apdaila

Taip pat lygiagrečiai sukurti ir specialūs šių plytelių klijai bei gruntas – jų cheminė sudėtis yra labai panaši tarpusavyje, todėl ypatingai geras sukibimo efektas. Iki šiol buvo atlikti visi įmanomi bandymai ir tyrimai, kurie parodė, jog tai yra patikima, nedegi, visavertė, ilgaamžė ir visoms oro permainoms atspari produkcija. Šiuo metu rengiamas šio gaminio Nacionalinis techninis vertinimas.

Fasado apdaila

Fasado apdaila

Lanksčios plytelės puikiai prikimba ant paprasčiausios tinkuotos sienos, plytų mūro, gipso ar medžio drožlių plokštės. Lygesnis paviršius – mažesnės klijų sąnaudos. Klinkerit plytelių kaina yra itin prieinama. Pirmas patarimas – pradėkite klijuoti nuo viršaus. Tuomet jau sienos išklijuotos plytelėmis neaptaškysite klijais, bus patogu drėgnu teptuku kai kur pavalyti ar padailinti siūles. Taip pat patartina neskubėti užtepti visos sienos klijais. Jie gana greitai džiūsta. Nerekomenduotina klijuoti karštos saulės atokaitoje. Verčiau palaukti, kol kiek apsiniauks ir oro temperatūra nukris žemiau 25 laipsnių šilumos.